O firmie

Witamy na stronie naszej firmy
Ośrodek Szkoleń Zawodowych „DIAGNO-TEST” Sp. z o.o. powstał w wyniku przekształcenia Ośrodka Szkolenia Kierowców mgr inż. Stanisław Wszołek. Firma działa na terenie Śląska od 1990 roku. Jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym szkolenia na prawo jazdy wszystkich kategorii oraz m.in. kursy dokształcające kierowców zawodowych (dawne świadectwo kwalifikacji), szkolenia okresowe kierowców,  kursy transportu bliskiego (obsługi wózków jezdniowych, żurawi przenośnych – HDS, żurawi samojezdnych oraz podestów ruchomych – zwyżki), a także kursy na instruktorów nauki jazdy kat. A, B, C, D, B+E, C+E, T. Oferowane są również usługi szkolenia na operatorów: koparek  kl. III i I,  ładowarek kl. III i I, koparkoładowarek, walców drogowych, spycharek oraz przecinarek do nawierzchni dróg. Kolejną gałęzią szkoleń są szkolenia spawania, przepalania oraz zgrzewania w zakresie różnych metod. “DIAGNO-TEST” w miarę możliwości dostosowuje się do potrzeb szkoleniowych klientów, w związku z tym gama oferowanych szkoleń na bieżąco jest rozszerzana.
Realizowane są dofinansowania unijne dla osób prywatnych oraz dofinansowania krajowe i unijne dla przedsiębiorców.
Ośrodek  ma na stanie liczny tabor samochodowy, spełniający ustawowe wymogi, dużą ilością sal wykładowych oraz profesjonalną kadrą pracowniczą i pedagogiczną.
“DIAGNO-TEST” dysponuje pracownią badań lekarskich i psychologicznych, w związku z tym istnieje możliwość zrobienia badań dopuszczających do szkolenia.
Posiadane dokumenty potwierdzające jakość i doświadczenie: Certyfikat ISO 9001:2015, Akredytacje Śląskiego Kuratora Oświaty, Rejestr Instytucji Szkoleniowych, Wpis do niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego i praktycznego oraz wiele innych dopuszczeń i zatwierdzeń.