O firmie

Witamy na stronie naszej firmy
Ośrodek Szkoleń Zawodowych „DIAGNO-TEST” Sp. z o.o. powstał w wyniku przekształcenia Ośrodka Szkolenia Kierowców mgr inż. Stanisław Wszołek. Firma działa na terenie Śląska od 1990 roku. Jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym szkolenia na prawo jazdy wszystkich kategorii oraz m.in. kursy dokształcające kierowców zawodowych (dawne świadectwo kwalifikacji), szkolenia okresowe, kursy ADR oraz dla kandydatów na doradców ADR, kursy transportu bliskiego (obsługi wózków jezdniowych, żurawi przenośnych – HDS, żurawi samojezdnych oraz podestów ruchomych – zwyżki), kurs przygotowujący do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika, a także kursy na instruktorów nauki jazdy kat. A, B, C, D, B+E, C+E, D+E, T. Oferowane są również usługi szkolenia na operatorów: koparek  kl. III i I,  ładowarek kl. III i I, koparkoładowarek, walców, spycharek, wielozadaniowych nośników osprzętów, przecinarek do nawierzchni dróg oraz pił mechanicznych do ścięcia drzew. “DIAGNO-TEST” w miarę możliwości dostosowuje się do potrzeb szkoleniowych klientów, w związku z tym gama oferowanych szkoleń na bieżąco jest rozszerzana.
Realizowane są dofinansowania unijne dla osób prywatnych oraz dofinansowania krajowe i unijne dla przedsiębiorców.
Ośrodek  ma na stanie nowoczesny tabor samochodowy, spełniający ustawowe wymogi, dużą ilością sal wykładowych oraz profesjonalną kadrą pracowniczą i pedagogiczną.
Dysponujemy pracownią badań lekarskich i psychologicznych, w związku z tym istnieje możliwość zrobienia badań dopuszczających do szkolenia.
Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015, Akredytacje Ślaskiego Kuratora Oświaty, Rejestr Instytucji Szkoleniowych, Wpis do niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego i praktycznego oraz wiele innych dopuszczeń i zatwierdzeń.